Każde z mieszkań ma powierzchnię ok. 132 m2.

Do każdego lokalu przynależą balkon, ogródek z tarasem i dwa miejsca parkingowe oraz nieużytkowy strych. Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

Osiedle domów to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej, usługowej, społecznej i rekreacyjno-wypoczynkowej.
Oddanie I kwartał 2020 r.

Domy jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Wołczkowie

W domu znajdują się 4 oddzielne sypialnie, duży salon z otwartą kuchnią oraz 2 łazienki. Na parterze przewidziano: – salon z aneksem o pow. ok. 33m2 , wiatrołap i hol (12 m2), łazienka (2,32m2) Na piętrze zaplanowano: – 3 sypialnie (odpowiednio 14,73m2 :13,62m2: 10m2 ; 9,23 m2) , łazienkę (7,28 m2), korytarz (6,04 m2)

Apartamenty - Wołczkowo ul. Astrowa